IndeksPortalLatest imagesRejestracjaZaloguj
Top posting users this week
No user

 

 Poznajcie Another.

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Another.
Wtajemniczony
Wtajemniczony
Another.


Liczba postów : 21
Dołączył : 04/07/2013
Skąd : Częstochowa.

Poznajcie Another. Empty
PisanieTemat: Poznajcie Another.   Poznajcie Another. Icon_minitimePią Lip 19, 2013 5:28 pm

Dzień dobry. ^.^

Jestem niebywale szczerą realistką z wielkimi marzeniami. Szatynką o czarnych oczach, noszącą imię Madzia. Mieszkam w mieszkam w dusznej, szarej miejscowości w okolicach Częstochowy, dlatego po wakacjach mam zamiar podbić Kraków. Mą perspektywą na przyszłość jest: wynalezienie metody na całkowite-nie-spanie. Jestem uzależniona od przyjaciół, czekolady i czerwonej herbaty. Kocham czytać książki, to kolejne uzależnienie. Od jakiegoś czasu oglądam seriale, takie jak: The Vampire Diaries, Glee, The Walking Dead, Dr. House, Supernatural... Praktycznie bez przerwy słucham muzyki. Głównie rocka, ale nie tylko. Słucham tego, co ma dobrą melodię, tekst z przesłaniem i wpada w ucho. Mam kilka ulubionych zespołów: Avenged Sevenfold, My Chemical Romance, Red Hot Chili Peppers... Kocham się śmiać i żartować, wszelkiego rodzaju gry słów i pikantne niedopowiedzenia. Uśmiech na moich ustach powodują przede wszystkim ludzie, ale i wiele, wiele innych czynników. Marzę o skoku na bungee i mam zamiar zrealizować to marzenie tuż po skończeniu osiemnastu lat. Marzę o wyjeździe do Tokyo. Fascynuje mnie japońska kultura, ich architektura, język, wszystko. Z natury jestem uparta, wredna, czasami sarkastyczna, szybko się denerwuję. Nie lubię niektórych ludzi bez konkretnego powodu. Nie lubię, gdy ludzie narzucają mi swoje zdanie i nie toleruje tego, że mam własne (a zazwyczaj mam własne). Prę do przodu, kierując się własnym przekonaniem. W końcu nie ma nic żałośniejszego od niespełnionych marzeń...
Powrót do góry Go down
Amiya
Invincibles l Szef Gildii
Invincibles l Szef Gildii



Liczba postów : 143
Dołączył : 04/07/2013
Skąd : Tomaszów Lubelski

Poznajcie Another. Empty
PisanieTemat: Re: Poznajcie Another.   Poznajcie Another. Icon_minitimePią Lip 19, 2013 6:49 pm

Też oglądam Pamiętniki, juz cię kocham <3
Powrót do góry Go down
Another.
Wtajemniczony
Wtajemniczony
Another.


Liczba postów : 21
Dołączył : 04/07/2013
Skąd : Częstochowa.

Poznajcie Another. Empty
PisanieTemat: Re: Poznajcie Another.   Poznajcie Another. Icon_minitimePią Lip 19, 2013 7:00 pm

Hahahaha! Nie mogę się doczekać kolejnego sezonu, ostatni był naprawdę niezły. ;3
Powrót do góry Go down
Amiya
Invincibles l Szef Gildii
Invincibles l Szef Gildii



Liczba postów : 143
Dołączył : 04/07/2013
Skąd : Tomaszów Lubelski

Poznajcie Another. Empty
PisanieTemat: Re: Poznajcie Another.   Poznajcie Another. Icon_minitimePią Lip 19, 2013 8:48 pm

ja to samo czekam z utęsknieniem <3
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Poznajcie Another. Empty
PisanieTemat: Re: Poznajcie Another.   Poznajcie Another. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Poznajcie Another.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Nowości Gildyjne :: Coś o sobie-
Skocz do: