IndeksPortalLatest imagesRejestracjaZaloguj
Top posting users this week
No user

 

 Prawa do magazynu

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
SpoQo
Nowicjusz
Nowicjusz



Liczba postów : 1
Dołączył : 25/08/2013

Prawa do magazynu   Empty
PisanieTemat: Prawa do magazynu    Prawa do magazynu   Icon_minitimeSob Sie 31, 2013 8:16 pm

Moja prośba jest taka by każdy gracz miał prawa do magazynu gildyjnego.
Z tego co widzę nic tam nie ma nikt od nas więc nikt nie zakosi a druga sprawa jeśli lider się wylogowuje niech zapyta czy ktos czego nie potrzebuje Wink
Trzecia sprawa - Kamil bd miał lidera to oznacza ze Ania nie ma w gildii zaufanych ludzi ?
Powrót do góry Go down
Soularis
Invincibles l Administrator
Invincibles l Administrator
Soularis


Liczba postów : 111
Dołączył : 01/11/2012
Wiek : 36
Skąd : Okolice Warszawy

Prawa do magazynu   Empty
PisanieTemat: Re: Prawa do magazynu    Prawa do magazynu   Icon_minitimeSob Sie 31, 2013 8:22 pm

SpoQo napisał:

Trzecia sprawa - Kamil bd miał lidera to oznacza ze Ania nie ma w gildii zaufanych ludzi ?
Ma. Zdecydowanie są tacy. Sam mogę powiedzieć, że miałem lidera przez pewien okres, gdy Ania miała przerwę. Dostałem go nie prosząc o to. I nie chodzi mi o to, że się przechwalam. Po prostu daje przykład. Tym razem zadecydowała, że będzie to Kamil... proste.
Powrót do góry Go down
Amiya
Invincibles l Szef Gildii
Invincibles l Szef Gildii



Liczba postów : 143
Dołączył : 04/07/2013
Skąd : Tomaszów Lubelski

Prawa do magazynu   Empty
PisanieTemat: Re: Prawa do magazynu    Prawa do magazynu   Icon_minitimeSob Sie 31, 2013 8:36 pm

Nie chodzi o to kto bedzie mial kto nie bedzie mial, daje Kamilowi bo po prostu tak chce sprawy osobiste, a ja nie dam rady niestety wszystkiego pogodzic zajecia z lc, w weekendy bede zagladac prawa dostaniecie, zeby nie bylo potem problemu jak wodza nie ma, i tak widac kto korzysta z magazynu gilldyjnego. Tyle z mojej strony na ten temat
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Prawa do magazynu   Empty
PisanieTemat: Re: Prawa do magazynu    Prawa do magazynu   Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Prawa do magazynu
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Biuro Szefostwa Gildii :: Prośby Graczy-
Skocz do: